KULLANIM ALANLARI      

              Tüm binaların dışında kullanılması gereken yangın hidrantı ve dolapları, Lojmanlarda, Sitelerde , Otellerde , Tatil köylerinde ,Fabrikalarda , Alışveriş merkezlerinde , Plazalarda, Havaalanlarında ,Hastanelerde ,Okul bahçesi gibi bir çok alanlarda kullanılmaktadır.

 

ÜRETİM

               Mobil Köpük Tankı, tekerlekli mobil olarak, isteğe göre uygun hortum ve ekipmanlardan üretilmektedir.

 

STANDART RENKLER

                Sarı renktir. Özle tasarım bir ürün olması sebebi ile arzu edilen renklerde üretilebilmektedir.

  

ÖZELLIKLERI

80-250 Lt. köpük taşıma haznesi. ve jeneratörü ile birlikte köpük lansikullanılmaktadır. Köpük arabasının üzerinde 2"/2.5" köpük jeneratörü ve 2"/2.5" köpük  lansı mevcuttur. Köpük arabası üzerinde 80mm çapında kauçuk kapaklı dolum ağzı
bulunmaktadır. Köpük jeneratörü 200lt/dk köpük yapma kapasitelidir. Metal aksamlar siyah elektrostatik toz boyalıdır. Köpük jeneratörünün üzerinde %(1-6) arasında oranlayıcı köpük jeneratörü bulunmaktadır.
Köpük arabası üzerinde köpük emiş hortumu içim 40mm. çapında kauçuk tıpalı emiş ağzı vardır. 2" sarı kör tapalı boşaltma ağzı vardır. Köpük arabasının üzerinde vakum aninda depoya zarar vermemesi için nefeslik bulunmaktadır.

Taşıma kolu 26mm. çapinda 2mm. kalınlığında borudan mamüldür. Köpük jeneratörü vakum sistemiyle karışım sağlar %(1-6) indiksiyon oraninda su+köpük karışımı oluşturur. 6-8 Bar arasi 15-20mt atış mesafesi mevcuttur. Her iki tarafında 2 top 2"/2.5" hortum bölümü bulunur. Köpük arabasının üzerinde TS 9222 belgeli 20mt 2 top 2"2.5" beyaz bez yangin hortumu bulunmaktadir. Hortumların üzerinde TS 12258 belgeli 2"2.5" rekor ve 2"/2.5 alüminyum kelepçe montajlidır.Taşıyıcı arabası ile kolayca hareket ettirilerek kısa sürede yangına müdahale edilir

 

 

 

 

RÖMORKLU SÖNDÜRÜCÜLER

 

DKP gövdeden imal edilmiştir. sac regülatörlü basinç göstergesi, Makaslı tonaj korumalı römork, Yüksek basınçlı hortum dizaynı, 3 tekerlekli kumanda edilebilir orjinal şase, Gövde içi okdisyon korumalı, 250 ATÜ'lük 1 adet çelik çekme basınçlı tüp montajlı, 2 adet çelik dökme kapak  (Dolum ve tahliye), Özel makara ve dolum muha fazalı, Vinç taşıma ve sevk düzeneği, (A) Katı, (B) SIVI, (C) gaz, yanginlarında üstün söndürme performansli;Kamu binaları, iş merkezleri ve belediyelerde kullanım kolaylığı sunmaktadır.

KULLANIM ALANLARI
Monitör su atabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Monitörün ana gövdesi alüminyum alışımlı malzemeden imal edilmiştir. Su namlusu alüminyum alışımlıdır. Monitör 360° yatay eksende 120° dikey eksende hareket etmektedir. Su girişi 2.5" flanş bağlantısına uygundur. Monitör 10 kg/cm basinçta 50 mt. su püskürtme kapasitelidir. Römorkun çekiciye bağlanabilmesi için çeki demiri ile fren tertibat bulunmaktadır. Römork üzerine TS EN694-1 belgeli 1" 60mt. hortum makarası mevcuttur. 2.5" hortum dolabı (hortumsuz)mevcuttur.

 

 

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır